Kontakta oss

Tel växel: 010-188 35 00
E-post: info@insu.se

Faktureringsadress:

e-post: faktura@insu.se

Postadress/Besöksadress:
Teknikgången 6, 611 38 Nyköping

Se kontaktuppgifter till personal på INSUS kontor i Katrineholm

VD

Jens Back

VD

010-188 35 05

jens.back@insu.se

Säljavdelning

Anders Sivén

Säljansvarig Industri, Kraft & Distribution

010-188 35 33

anders.siven@insu.se

Marcus Strandberg

Säljansvarig region Norr/Mitt

010-188 35 34

marcus.strandberg@insu.se

Rita Fager

Säljansvarig region Väst/Syd

010-188 35 36

rita.fager@insu.se

Ronnie Eriksson

Säljansvarig region Stockholm/Uppsala

010-188 35 35

ronnie.eriksson@insu.se

Martin Lemon

Vice VD/Chef Försäljning

010-188 35 32

martin.lemon@insu.se

Administration

Eva Almånger

Administration

010-188 35 12

eva.almanger@insu.se

Monica Gustafsson

Administration

010-188 35 13

monica.gustafsson@insu.se

Mia Vokbus

Administration

010-188 35 14

mia.vokbus@insu.se

Anette Vestin

Administration

010-188 35 15

anette.vestin@insu.se

Jasmine Törnström

Administration

010-188 35 16

jasmine.tornstrom@insu.se

Kristina Kullman

Chef Administration

010-188 35 11

kristina.kullman@insu.se

Ekonomi

Ann Lindeberg Gustafsson

Ekonomi- & HR

010-188 35 22

ann.lindeberg@insu.se

Produktutveckling

Ellenor Engdahl

YH-koordinator

010-188 35 72

ellenor.engdahl@insu.se

Henrik Blomstedt

Produktansvarig Elsäkerhet

010-188 35 53

henrik.blomstedt@insu.se

Hans Heldring

Chef Produktutv. Affär & Marknad

010-188 35 51

hans.heldring@insu.se

Lars Öberg

Produktansvarig Tele/Data/Säkerhet

010-188 35 55

lars.oberg@insu.se

Maria Tengner

Utbildningsledare YH

010-188 35 71

maria.tengner@insu.se

Nisse Karlsson

Produktutvecklare Teknik/Automation

010-188 35 52

nisse.karlsson@insu.se

Pelle Krantz

Produktansvarig Auktorisation/Validering

010-188 35 54

pelle.krantz@insu.se

Per-Owe Larsson

Yrkeslärare - Företagslärling

072-249 20 11

per-owe.larsson@insu.se

Kommunikation

Helene Scheibe

Marknadskommunikation

010-188 35 60

helene.scheibe@insu.se